Родзинки Закарпаття

Львів – Мукачево – Ужгород – Лумшори – Берегово – Славське – Львів

4  днів


Мінімальна вартість туру

Дата тура

Цена

98€


Вартість туру на найближчу дату

Дата тура

09.05.24

Цена

100 €

 • День 1
 • Львів
 • Мукачево

Зустріч на залізничному вокзалі Львова (пл.Двірцева 1).

Відправлення в тур. 

Дорогою ми будемо милуватися живописними схилами Карпат, прозорими, немов сльоза, гірськими річками, схованими серед лісів, синіми озерами, невеличкими містечками, високими перевалами та засніженими вершинами.

Місто над Латорицею (вх. квиток)

Мукачево – місто над Латорицею, яке поєднує у собі середньовічну таємничість та різноманіття культур, екзотику та традиції. Тут збережений архітектурний спадок Австро-Угорщини та витає дух Габсбургів. Міська ратуша зі своїм сторічним годинником, каплиця Святого Йосипа XIV століття, білий палац князів Ракоці та, звісно ж, гордість міста – гарно відреставрований замок Паланок XIV-XVIII століття. Він розташований на Замковій горі та славиться дев’ятьма залами історичної експозиції. Ще в давні часи Паланок заслужив репутацію неприступної фортеці, про його мужність з повагою говорили у багатьох європейських столицях. Замок був і полоненим, за право володіти яким сперечалися королі та князі, і однією з найстрашніших буцегарень Австрійської імперії. Сьогодні Паланок, перетворений на архітектурно-історичну пам’ятку, височіє над рікою, як символ високої моралі, сили духу та взірець народного таланту, як скарбниця історії та культури.

Вільний час. Поселення у готель.

Запрошуємо відвідати екскурсію:

Закарпаття з присмаком задоволення (Дорослий: 450грн. / Діти: 400грн.)

Запрошуємо всіх бажаючих спробувати Закарпаття на смак і пізнати всю багату палітру Закарпатської домашньої кухні. Співставимо незвичні назви страв з їх чудовим смаком, і по правді зможете сказати, що ви знаєте, про що іде мова. А тут і пасуля, пікниця, гурка, банош і до всього цього ще й погарчик палинки. Запрошуємо на кулінарну мандрівку неймовірним Закарпаттям!

Повернення в готель, нічліг.

 • День 2
 • Ужгород

Сніданок.

Оглядова екскурсія по Ужгороду (вх. квиток)

Ужгород – місто унікальних історичних пам’яток та архітектурних ансамблів, місто сакур та магнолій. Ми побачимо найдовшу липову алею Європи, Хрестовоздвиженський собор, будівлю Жупаната, шедевр дерев’яної архітектури Закарпаття – Шелестовську церкву, побудовану в неомавританському стилі синагогу та, звісно ж, Ужгородський замок (вх.білети), який спорудили на одному з вулканічних пагорбів на правому березі річки Уж. Біля входу в замок нас зустрічає Геракл, який перемагає гідру, а далі ми побачимо сокола Турула – героїчний символ угорців. Як і усі замки, Ужгородський також має свої легенди, одну з яких – про Білу діву, ми обов’язково почуємо.

Вільний час. Запрошуємо відвідати екскурсії та програми:

Лумшори - старосвітське джакузі (Дорослий: 730грн. / Діти: 680грн.)

Лумшори – невелике село, оточене гірськими схилами та стрімкими водоспадами, воно немов охороняє себе від навколишнього світу, попереду - тільки гори і небо. Недалеко від села ми побачимо каскад невеликих водоспадів , потоки яких мчать сюди з полонини Руна та падають на гладкі сірі камені з висоти 12 м. Але, в першу чергу, Лумшори відомі процедурою купання в чанах , яку практикують тут ще з XVII століття! Нас посадять у величезний мідний чан з мінеральною сірководневою водою і будуть «варити» на повільному вогні. А якщо стане гаряче - можна, і навіть потрібно, охолонути в гірському потоці, який неспішно «біжить» в декількох метрах від чану. Відпочиваємо і насолоджуємося!

Повернення в готель. Ночівля.

 • День 3
 • Берегово
 • Мукачево

Сніданок. Вільний час. Запрошуємо відвідати екскурсію:

Все для здоров’я: термальні води і вино (Дорослий: 380грн. / Діти: 330грн. + вх. квиток)

Берегове – місто, яке розкинулося на берегах невеликої річки Верке, біля підніжжя гір, схили яких засаджені виноградниками. Він відомий давніми традиціями вирощування винограду та виробництва вина. Протягом багатьох століть власниками поселення були угорські королі. Тому Берегове – єдине місто Закарпаття, де переважною більшістю населення є угорці, а вулиці досі позначаються двома мовами – українською та угорською. Готичний костел 15 століття, розташований у самому центрі містечка, ресторан "Золота пава", чудові винні льохи, колишній палац у стилі необароко на центральній площі, Графський двір (1629 р.) – ці Берегівські «дрібниці» не залишать нас байдужими. Також на території курорту знаходиться безліч джерел та басейнів з термальними водами (вх.квиток), купатися в яких можна як влітку, так і взимку. Температура води на поверхні – 36 градусів, вона має виняткові лікувальні властивості. Тут ми зможемо по-справжньому відпочити та розслабитися.

Далі на нас чекає знайомство з традиційними закарпатськими винами, відвідавши виноробний комплекс «Чізай». Для нас відкриють найбільш таємне - двері виносховища, також ми відвідаємо Музей винороба Чиза, і, звичайно, найсмачніше - дегустація вин із професійним сомельє, серед них, і легендарне марочне витримане вино «Троянда Карпат».

Повернення в готель.

 • День 4
 • Славське
 • Львів

Сніданок. Виселення з готелю.

Екскурсія «Вас вітають в горах – Славське, ТК Захар Беркут» (вх. квиток)

Неймовірної краси природа в будь-яку пору року. Зимою засніжені схили приймають лижників і сноубордистів. Коли сходить сніг - гору облюбували велосипедисти і піші мандрівники. Ідеальне місце для відпочинку підходить і для людей, які не хочуть багато ходити, так як є крісельний витяг – один з найдовших у наших горах. А на довершення ароматний чай чи глінтвейн у кафе на вершині звідки відкривається чудова панорама.

19:00 орієнтовний час прибуття до Львова. Місце прибуття у Львові - залізничний вокзал.

Травень '24Червень' 24Липень' 24Серпень' 24Вересень' 24Жовтень' 24Листопад' 24Грудень' 24
09, 24, 3014, 22, 2804, 19, 2301, 08, 16, 22, 2805, 11, 2710, 17, 2601, 09, 2106, 21

Для отримання актуальних дат та вартості туру зателефонуйте нам:
(050) 844-66-39
(063) 031-64-60
або направте запит:

Вартість туру включає

• проїзд автобусом туркласу
• проживанння в готелі з сніданком
• екскурсії згідно програми
• супровід керівником групи

екскурсії згідно програми

Додатково cплачується

• Турпакет (на выбранную сумму, можно посетить дополнительные экскурсии и программы во время тура). Минимальный Турпакет является обязательным. Исключением являются определенные туры по Болгарии.


90 грн. • вхідні квитки та факультативні програми;
• проїзд в громадському транспорті;
• особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри);
• доплата за одномісне розміщення;
• при наявності!!!! Міський податок (city tax) в готелях по маршруту оплачується особисто туристом на рецепції від 1,5 до 6 євро / ніч;


• индивидуальная страховка (при личной подаче)
• рекомендованные программы


С 11.06.2017 года начал действовать безвизовый режим. Для поездки в 34 европейские страны Гражданам Украины следует иметь только биометрический паспорт - виза не нужна.
Для тех, у кого паспорта НЕ биометрические или нужна виза:
Визовая поддержка (при необходимости открывать визу) - 10€
консульский сбор – 35€ (кроме категорий граждан освобожденных от оплаты – пенсионеры, дети до 18 лет… согласно договора об упрощение визового режима)
услуги Визового Центра – 25€
В случае отказа Консульский сбор и Визовый центр НЕ возвращаются.Важливо:
• Змінювати дату туру, чи навіть сам тур, можна в будь-який зручний час (навіть за день до туру).
• У випадку переносу туру, з ініціативи туриста – згідно актуальних цін на сайті (можуть бути доплати).
• У випадку переносу туру, з ініціативи компанії – пропонується частина турів зовсім без доплат та частина з мінімальною доплатою, меншою ніж ціни на сайті.
• У випадку ануляції замовлення, повернення коштів 1-3 дні.
• Посадкові місця в автобусі будуть зазначені в інфолисті (за три дні до виїзду) бажані місця варто обрати заздалегідь з послугою "Вибір місця".
• Туристи, що здійснюють поїздку по одному можуть бути розміщені в 2 або 3 місних номерах або можна замовити одномісне розміщення за додаткову оплату.
• Міста відмічені в маршруті * здійснюються за додаткову плату при наявності часу і достатньої кількості бажаючих.
• У разі скасування оплаченої екскурсії, оператор здійснює заміну з числа тих, що запропоновані в турі.
• Додаткові екскурсії організовуються при наявності часу і достатньої кількості бажаючих.

• Турист несе повну матеріальну відповідальність за втрату та/або пошкодження аудіотехніки (радіогіда) наданої перед та/або в ході туру. У разі втрати/пошкодження аудіотехніки (радіогіда) турист відшкодовує його вартість у розмірі 60€.

Діти

За всіма регулярними автобусними турами.
• Діти до 6 років Не оплачують факультативи. Тільки вхідні квитки.
• Діти 5,99-15,99 років оплачують факультативи по дитячій вартості (вказано через риску після дорослої).

Бонусы

10% скидка на Турпакет, оплаченный до выезда.

Приобретая "Турпакет", Вы сможете выбрать конкретные экскурсии в ходе тура.

ТУРИСТИЧНА КОМПАНІЯ-ОПЕРАТОР НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА РОБОТУ МИТНИХ ТА ПРИКОРДОННИХ СЛУЖБ, А ТАКОЖ ЗА ЗАТОРИ ТА РЕМОНТИ НА ДОРОГАХ І ПОГОДНІ УМОВИ.
Компанія-ОПЕРАТОР залищає за собю право вносити зміни в програму туру без зміни загальної кількості послуг.